26.02 poniedziałek
8:00-21:30
Sesja poprawkowa
8:30-13:30
Big Band / L. Kułakowski
14:00-17:00
Dyplom / P. Kukliński (19.02.24)
17:00-21:30
Festiwal "Młoda Gdańska Kameralistyka" / B. Czerwińska
M. Lewandowska
27.02 wtorek
8:00-21:30
Sesja poprawkowa
9:00-13:30
Katedra Fortepianu – egzaminy w sesji poprawkowej / M.Ochlik (6.12.23)
13:30-17:30
Big Band / L. Kułakowski
17:30-21:30
Festiwal "Młoda Gdańska Kameralistyka" / B. Czerwińska
M. Lewandowska
28.02 środa
8:00-21:30
Sesja poprawkowa
9:00-15:00
Próby do koncertu „Czwartki z aMuz”: w rocznicę 232. urodzin G. Rossiniego „Kurpiński kontra Rossini” / J. Rappe, K. Bobrzecki (25.08.2023)
M. Lewandowska
29.02 czwartek
8:00-21:30
Sesja poprawkowa
9:00-15:00
„Czwartki z aMuz”: w rocznicę 232. urodzin G. Rossiniego „Kurpiński kontra Rossini” / J. Rappe, K. Bobrzecki (25.08.2023)
M. Lewandowska
15:00-21:00
Dyplom i Koncert Duetu z Erasmusa / M. Gański (9.02.24)
1.03 piątek
8:00-21:30
Sesja poprawkowa
9:00-21:30
Koncert z okazji urodzin F. Chopina - najlepsi uczniowie SM z Gnilnej / P. Rydel (25.08.2023)
M. Lewandowska
12:00-15:30
próba
16:00-19:00
Koncert
2.03 sobota
9:00-21:00
Szkoła Muzyczna II st. / W. Szlachcikowski (4.09.23)
3.03 niedziela
9:00-13:00
Próby do koncertu pamięci prof. Grażyny Fiedoruk-Sienkiewicz / M. Kur (12.12.23) (rezerwa)
13:00-15:30
Koncert kompozytorski /M. Sikała (7.02.24)
15:30-18:15
Recital /A. Wandtke (19.12.23)
18:15-21:00
Koncert kompozytorski / M. Sikała (7.02.24)
4.03 poniedziałek
8:30-13:30
Big Band / L. Kułakowski
13:30-21:30
Próby Cameraty Gedanii /A.Kacprzak (23.02.24)
5.03 wtorek
8:30-13:30
Camerata Gedania / A. Kacprzak
13:30-17:30
Big Band / L. Kułakowski
17:30-21:30
Próby do koncertu pamięci prof. Grażyny Fiedoruk-Sienkiewicz / M. Kur (12.12.23)
6.03 środa
8:30-13:30
Camerata Gedania / A. Kacprzak
14:30-21:30
„Koncert elektroakustyczny II„ / J. Pawlak, K. Cieślik (8.12.23)
7.03 czwartek
9:30-20:30
Koncert "czwartki z aMuz" Camerata Gedania / A. Kacprzak (24.08.23)
M. Lewandowska
9:30-13:30
próba generalna
13:30-18:30
sala niedostępna
18:30-20:30
Koncert
8.03 piątek
9:00-21:30
Próba do koncertu Muzyki FIlmwej / F. Rusek (25.08.2023)
M. Lewandowska
9:00-14:10
próba
16:30-20:30
próba
9.03 sobota
9:00-21:30
Koncert Muzyki FIlmowej / F. Rusek (25.08.2023)
M. Lewandowska
9:00-12:00
próba
12:30-14:30
próba generalna
18:00-19:00
Koncert
10.03 niedziela
9:00-21:30
Koncert Muzyki FIlmowej / F. Rusek (25.08.2023)
M. Lewandowska
9:00-12:00
próba
12:30-14:30
próba generalna
18:00-19:00
Koncert
11.03 poniedziałek
8:30-13:30
Big Band / L. Kułakowski
13:30-15:00
Nagranie do konkursu / D. Artykiewicz (5.02.24)
15:00-20:30
Koncert kompozytorski "wokaliza i rytm" / A. Rumianowska, K. Olczak
M. Lewandowska
12.03 wtorek
13:30-17:30
Big Band / L. Kułakowski
17:30-21:30
Koncert pamięci prof. Grażyny Fiedoruk-Sienkiewicz w 10 rocznicę śmierci / M. Różańska (12.12.23)
13.03 środa
13:30-21:30
Próby do koncertu: Czwartki z aMuz i ja(z)zaśpiewam „Tribute to Joni Mitchell” / K. Stańko, D. Bukowski (25.08.2023)
M. Lewandowska
14.03 czwartek
8:00-21:30
Koncert: Czwartki z aMuz i ja(z)zaśpiewam „Tribute to Joni Mitchell” / K. Stańko, D. Bukowski (25.08.2023)
M. Lewandowska
15.03 piątek
16.03 sobota
15:00-17:00
Next to musical - próby do koncertu / M. Jaros (6.03.2024)
17.03 niedziela
8:00-21:30
Próby i koncert "Dyrygenckie debiuty" Koła Naukowego Dyrygentury Chóralnej "Synergia" / A.Wilczewska (16.10.23)
17:00-20:00
Koncert
18.03 poniedziałek
8:30-13:30
Big Band / L. Kułakowski
13:30-18:30
Orkiestra symfonicza - tutti /M. Pachowicz (30.01.24)
18:30-20:30
Koncert Katedry Kameralistyki / B. Czerwińska ( zdjęcie klapy ze Steinway'a !!)
20:30-21:30
Rezerwacja / G. Wieczorek (5.01.24)
19.03 wtorek
8:30-13:30
Orkiestra symfonicza - tutti /M. Pachowicz (31.01.24)
13:30-17:30
Big Band / L. Kułakowski
17:30-21:30
Międzynarodowe Dni Klarnetu i Saksofonu / M. Ochlik, G. Wieczorek
M. Lewandowska
20.03 środa
8:30-13:30
Orkiestra symfonicza - tutti /M. Pachowicz (31.01.24)
13:30-21:30
Koncert dyplomantów aMuz / W. Szlachcikowski (25.08.2023)
M. Lewandowska
21.03 czwartek
8:00-21:30
Czwartki z aMuz: Koncert dyplomantów - Orkiestra Symfoniczna / W. Szlachcikowski (24.08.23) Orkiestra symfonicza próby - koncert ?? 18.30/ M. Pachowicz (30.01.24)
M. Lewandowska
22.03 piątek
8:00-15:00
Próby do wydarzenia zew. / W. Szlachcikowski (8.02.2024)
M. Lewandowska
15:00-21:30
Wynajem zewnętrzny - Urząd Marszałkowski / Rektor (5.01.24)
23.03 sobota
8:00-10:00
Próba / P. Słopecki
11:00-13:30
Nagranie programu na konkurs / E. Marciniec (14.03.24)
24.03 niedziela
10:00-21:30
Orkiestra Symfoniczna i soliści Szkoły Muzycznej II st. Gd. - Wrzeszcz (15.09.23)
25.03 poniedziałek
8:30-13:30
Big Band / L. Kułakowski
13:30-20:30
Koncert wydział III / K. Bobrzecki
M. Lewandowska
26.03 wtorek
8:00-13:30
Nagranie płyty doktorskiej / T. Raff (14.12.2023)
M. Lewandowska
13:30-17:30
Big Band / L. Kułakowski
17:30-21:30
Rezerwacja / K. Bobrzecki (20.03)
M. Lewandowska
27.03 środa
8:00-21:30
Przerwa Świąteczna
9:00-20:30
Nagranie płyty doktorskiej / T. Raff (14.12.2023) budnek otwarty do 15.30
28.03 czwartek
8:00-21:30
Przerwa Świąteczna
9:00-20:30
Nagranie płyty doktorskiej / T. Raff (14.12.2023) budnek otwarty do 15.30
29.03 piątek
8:00-21:30
Przerwa Świąteczna
30.03 sobota
8:00-21:30
Przerwa Świąteczna
31.03 niedziela
8:00-21:30
Przerwa Świąteczna